IDC5020ER2R2M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC5020ER2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDC5020ER2R2M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IDC5020ER2R2M specifikacijos
Dalies numeris IDC5020ER2R2M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145999 pcs Duomenų lapas IDC5020ER2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IDC-5020
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.21mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.1A 12 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 12 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6.1A Dabartinis - sodrumas 7A