EB71S-SB2260V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EB71S-SB2260V
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
Duomenų lapai: EB71S-SB2260V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EB71S-SB2260V specifikacijos
Dalies numeris EB71S-SB2260V Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4181 pcs Duomenų lapas EB71S-SB2260V.pdf
Nutraukimas Solder Serija EB7S
Perskaitykite Single Pikis 0.156" (3.96mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai EB71S-B22SGV T02
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius / Bay / Row 22 Pozicijų skaičius 44
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lytis Female Flanšo funkcija Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia
funkcijos - Susisiekimo tipas Full Bellows
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Spalva Green
Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge Kortelės storis 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)