D55342E07B392ARWI
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B392ARWI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D55342E07B392ARWI
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: D55342E07B392ARWI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
D55342E07B392ARWI specifikacijos
Dalies numeris D55342E07B392ARWI Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16794 pcs Duomenų lapas D55342E07B392ARWI.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Atsparumas 392 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai D55342E07B392ARWI-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 392 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film