CW02B125R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B125R0JS70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW02B125R0JS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 125 OHM 3.75W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW02B125R0JS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CW02B125R0JS70 specifikacijos
Dalies numeris CW02B125R0JS70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 125 OHM 3.75W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 195347 pcs Duomenų lapas CW02B125R0JS70.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Atsparumas 125 Ohms
Galia (vatais) 3.75W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CWC-125TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 125 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound