CW010R8200KB14
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW010R8200KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 13W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CW010R8200KB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CW010R8200KB14 specifikacijos
Dalies numeris CW010R8200KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.82 OHM 13W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 74912 pcs Duomenų lapas CW010R8200KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 mOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound