CW01034R00JE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW01034R00JE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW01034R00JE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 34 OHM 13W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW01034R00JE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CW01034R00JE12 specifikacijos
Dalies numeris CW01034R00JE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 34 OHM 13W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72139 pcs Duomenų lapas CW01034R00JE12.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 34 Ohms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 34 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CW01033R00JS70
CW01033R00JS70
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 33 OHM 13W 5% AXIAL
Sandelyje: 103018 pcs
parsisiųsti: CW01033R00JS70.pdf
RFQ
CW01034R00JE123
CW01034R00JE123
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 34 OHM 13W 5% AXIAL