CW010223R0JB12
Dale / VishayDale / Vishay
CW010223R0JB12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW010223R0JB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 223 OHM 13W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW010223R0JB12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CW010223R0JB12 specifikacijos
Dalies numeris CW010223R0JB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 223 OHM 13W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63213 pcs Duomenų lapas CW010223R0JB12.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 223 Ohms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 223 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound