CW0101R000JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW0101R000JS73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW0101R000JS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1 OHM 13W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW0101R000JS73.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CW0101R000JS73 specifikacijos
Dalies numeris CW0101R000JS73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1 OHM 13W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 98139 pcs Duomenų lapas CW0101R000JS73.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CWE-1.0TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound