CW01012K00JR69
Dale / VishayDale / Vishay
CW01012K00JR69 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW01012K00JR69
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 12K OHM 13W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW01012K00JR69.pdf
  • Pranešimas
CW01012K00JR69 specifikacijos
Dalies numeris CW01012K00JR69 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 12K OHM 13W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77355 pcs Duomenų lapas CW01012K00JR69.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 12 kOhms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound