CW005R2000JE73
Dale / VishayDale / Vishay
CW005R2000JE73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW005R2000JE73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 6.5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW005R2000JE73.pdf
  • Pranešimas
CW005R2000JE73 specifikacijos
Dalies numeris CW005R2000JE73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.2 OHM 6.5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97648 pcs Duomenų lapas CW005R2000JE73.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija CW Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 6.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound