CW005500R0JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW005500R0JS73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW005500R0JS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500 OHM 6.5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW005500R0JS73.pdf
  • Pranešimas
CW005500R0JS73 specifikacijos
Dalies numeris CW005500R0JS73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 500 OHM 6.5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 194133 pcs Duomenų lapas CW005500R0JS73.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Serija CW Atsparumas 500 Ohms
Galia (vatais) 6.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CWD-500TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound