CW0014R000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW0014R000JS70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW0014R000JS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4 OHM 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW0014R000JS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CW0014R000JS70 specifikacijos
Dalies numeris CW0014R000JS70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4 OHM 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 203522 pcs Duomenų lapas CW0014R000JS70.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija CW Atsparumas 4 Ohms
Galia (vatais) - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CWA-4.0TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4 Ohms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound