CSC10A032K20GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A032K20GEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC10A032K20GEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 10SIP
Duomenų lapai: CSC10A032K20GEK.pdf
  • Pranešimas
CSC10A032K20GEK specifikacijos
Dalies numeris CSC10A032K20GEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119676 pcs Duomenų lapas CSC10A032K20GEK.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Kiti vardai CSC2.2KEE
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 5
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Circuit Type Isolated