CSC10A031K40FPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A031K40FPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC10A031K40FPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 5 RES 1.4K OHM 10SIP
Duomenų lapai: CSC10A031K40FPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC10A031K40FPA specifikacijos
Dalies numeris CSC10A031K40FPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 5 RES 1.4K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 86495 pcs Duomenų lapas CSC10A031K40FPA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.4k
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Kiti vardai CSC1.4KHH
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 5
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 1.4k Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Circuit Type Isolated