CSC10A01120RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A01120RGPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC10A01120RGPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP
Duomenų lapai: CSC10A01120RGPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC10A01120RGPA specifikacijos
Dalies numeris CSC10A01120RGPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 83057 pcs Duomenų lapas CSC10A01120RGPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 120
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Kiti vardai CSC10A01120RGPA-ND
CSC120DD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 9
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 120 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Circuit Type Bussed