CSC09B01910RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09B01910RGEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC09B01910RGEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP
Duomenų lapai: CSC09B01910RGEK.pdf
  • Pranešimas
CSC09B01910RGEK specifikacijos
Dalies numeris CSC09B01910RGEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64752 pcs Duomenų lapas CSC09B01910RGEK.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP Dydis / Matmenys 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 910
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 9-SIP Kiti vardai CSC910AA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 9 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm)
Išsamus aprašymas 910 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP Circuit Type Bussed