CSC09A01510RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A01510RGPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC09A01510RGPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 510 OHM 9SIP
Duomenų lapai: CSC09A01510RGPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC09A01510RGPA specifikacijos
Dalies numeris CSC09A01510RGPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 510 OHM 9SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 74998 pcs Duomenų lapas CSC09A01510RGPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP Dydis / Matmenys 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 510
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 9-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 510 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP