CSC08A0375R0GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A0375R0GEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC08A0375R0GEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 75 OHM 8SIP
Duomenų lapai: CSC08A0375R0GEK.pdf
  • Pranešimas
CSC08A0375R0GEK specifikacijos
Dalies numeris CSC08A0375R0GEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 75 OHM 8SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138800 pcs Duomenų lapas CSC08A0375R0GEK.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SIP Dydis / Matmenys 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 75
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8-SIP Kiti vardai CSC75Q
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 75 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Circuit Type Isolated