CSC08A0347R0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A0347R0GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC08A0347R0GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Duomenų lapai: CSC08A0347R0GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC08A0347R0GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC08A0347R0GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 76518 pcs Duomenų lapas CSC08A0347R0GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SIP Dydis / Matmenys 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8-SIP Kiti vardai CSC08A0347R0GPA-ND
CSC47R
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 47 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 8-SIP Circuit Type Isolated