CRCW2010487RFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010487RFKEF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW2010487RFKEF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 487 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: CRCW2010487RFKEF.pdf
  • Pranešimas
CRCW2010487RFKEF specifikacijos
Dalies numeris CRCW2010487RFKEF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 487 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2037035 pcs Duomenų lapas CRCW2010487RFKEF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 487 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai 541-487ACTR
CRCW2010 100 487R 1% E02 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 487 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film