CRCW20102R40FNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20102R40FNEF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW20102R40FNEF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 2.4 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: CRCW20102R40FNEF.pdf
  • Pranešimas
CRCW20102R40FNEF specifikacijos
Dalies numeris CRCW20102R40FNEF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 2.4 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1628988 pcs Duomenų lapas CRCW20102R40FNEF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 2.4 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai CRCW2010 200 2R4 1% E02 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.4 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film