CRCW121069K8FKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW121069K8FKTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW121069K8FKTA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 69.8K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW121069K8FKTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW121069K8FKTA specifikacijos
Dalies numeris CRCW121069K8FKTA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 69.8K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1047570 pcs Duomenų lapas CRCW121069K8FKTA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 69.8 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai CRCW1210 100 69K8 1% RT1
CRCW12106982FRT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 69.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film