CRCW12104R53FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12104R53FNTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12104R53FNTA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 4.53 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW12104R53FNTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW12104R53FNTA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12104R53FNTA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 4.53 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1447854 pcs Duomenų lapas CRCW12104R53FNTA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 4.53 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.53 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film