CRCW1206910RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206910RFKEAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW1206910RFKEAC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 910 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW1206910RFKEAC.pdf
  • Pranešimas
CRCW1206910RFKEAC specifikacijos
Dalies numeris CRCW1206910RFKEAC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 910 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4958634 pcs Duomenų lapas CRCW1206910RFKEAC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film