CRCW08059R10FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08059R10FKEAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08059R10FKEAC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08059R10FKEAC.pdf
  • Pranešimas
CRCW08059R10FKEAC specifikacijos
Dalies numeris CRCW08059R10FKEAC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 9.1 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3543117 pcs Duomenų lapas CRCW08059R10FKEAC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film