CRCW0805976RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805976RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805976RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 976 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805976RFKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW0805976RFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805976RFKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 976 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3005294 pcs Duomenų lapas CRCW0805976RFKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 976 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-976CDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 976 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW0805976KFKEC
CRCW0805976KFKEC
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: RES SMD 976K OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 8717657 pcs
parsisiųsti: CRCW0805976KFKEC.pdf
RFQ
CRCW0805976KFKEAHP
CRCW0805976KFKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 976K OHM 1% 1/2W 0805
Sandelyje: 2615824 pcs
parsisiųsti: CRCW0805976KFKEAHP.pdf
RFQ
CRCW0805976RFKEAHP
CRCW0805976RFKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 976 OHM 1% 1/2W 0805