CRCW080591K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080591K0FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW080591K0FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 91K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW080591K0FKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW080591K0FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW080591K0FKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 91K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3712216 pcs Duomenų lapas CRCW080591K0FKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 91 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-91.0KCCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW080591K0DHEAP
CRCW080591K0DHEAP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 91K OHM 0.5% 1/8W 0805
Sandelyje: 1976083 pcs
parsisiųsti: CRCW080591K0DHEAP.pdf
RFQ
CRCW080591K0FKEAC
CRCW080591K0FKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 91K OHM 1% 1/8W 0805