CRCW08058K25DKEAP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08058K25DKEAP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08058K25DKEAP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 8.25K OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08058K25DKEAP.pdf
  • Pranešimas
CRCW08058K25DKEAP specifikacijos
Dalies numeris CRCW08058K25DKEAP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 8.25K OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1810802 pcs Duomenų lapas CRCW08058K25DKEAP.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-P Atsparumas 8.25 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.25 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film