CRCW0805845RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805845RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805845RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 845 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805845RFKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW0805845RFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805845RFKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 845 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5344076 pcs Duomenų lapas CRCW0805845RFKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 845 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-845CTR
D12/CRCW0805 100 845R 1% ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 845 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW0805845RFKEAHP
CRCW0805845RFKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 845 OHM 1% 1/2W 0805