CRCW0805619RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805619RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805619RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 619 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805619RFKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW0805619RFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805619RFKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 619 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3761529 pcs Duomenų lapas CRCW0805619RFKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 619 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-619CCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 619 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW0805619RFHEAP
CRCW0805619RFHEAP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 619 OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 2083760 pcs
parsisiųsti: CRCW0805619RFHEAP.pdf
RFQ
CRCW0805619RFKTA
CRCW0805619RFKTA
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 4379601 pcs
parsisiųsti: CRCW0805619RFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805619RFKEAC
CRCW0805619RFKEAC
apibūdinimas: RES 619 OHM 1% 1/8W 0805
parsisiųsti: CRCW0805619RFKEAC.pdf
CRCW0805619RFKEB
CRCW0805619RFKEB
parsisiųsti: CRCW0805619RFKEB.pdf
CRCW0805619RFKEC
CRCW0805619RFKEC
parsisiųsti: CRCW0805619RFKEC.pdf
CRCW0805619RFKEAHP
CRCW0805619RFKEAHP
apibūdinimas: RES SMD 619 OHM 1% 1/2W 0805