CRCW080556R2FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080556R2FKEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW080556R2FKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW080556R2FKEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW080556R2FKEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW080556R2FKEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5477317 pcs Duomenų lapas CRCW080556R2FKEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 56.2 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW080556R2FKEAC
CRCW080556R2FKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 5671779 pcs
parsisiųsti: CRCW080556R2FKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805576KFKEAHP
CRCW0805576KFKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 576K OHM 1% 1/2W 0805
Sandelyje: 2628906 pcs
parsisiųsti: CRCW0805576KFKEAHP.pdf
RFQ
CRCW080556R2FKEBC
CRCW080556R2FKEBC