CRCW0805523KFKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805523KFKTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805523KFKTA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805523KFKTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW0805523KFKTA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805523KFKTA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4419971 pcs Duomenų lapas CRCW0805523KFKTA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 523 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai CRCW0805 100 523K 1% RT1
CRCW08055233FRT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 523 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film