CRCW08054M75FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08054M75FKEAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08054M75FKEAC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.75M OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08054M75FKEAC.pdf
  • Pranešimas
CRCW08054M75FKEAC specifikacijos
Dalies numeris CRCW08054M75FKEAC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.75M OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5462814 pcs Duomenų lapas CRCW08054M75FKEAC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 4.75 MOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.75 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW08054M70JNEB
CRCW08054M70JNEB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 4.7M OHM 5% 1/8W 0805
Sandelyje: 9107869 pcs
parsisiųsti: CRCW08054M70JNEB.pdf
RFQ
CRCW08054M70JNTA
CRCW08054M70JNTA
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 5029226 pcs
parsisiųsti: CRCW08054M70JNTA.pdf
RFQ
CRCW08054M75FKEA
CRCW08054M75FKEA
apibūdinimas: RES SMD 4.75M OHM 1% 1/8W 0805