CRCW0805464RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805464RFKEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805464RFKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 464 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805464RFKEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW0805464RFKEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805464RFKEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 464 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4838512 pcs Duomenų lapas CRCW0805464RFKEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 464 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 464 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW080546K4FKEAC
CRCW080546K4FKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 46.4K OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 6483628 pcs
parsisiųsti: CRCW080546K4FKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805464RFKEAC
CRCW0805464RFKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 464 OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 6900312 pcs
parsisiųsti: CRCW0805464RFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805464RFKEBC
CRCW0805464RFKEBC