CRCW08053R65FNEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08053R65FNEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08053R65FNEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 3.65 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08053R65FNEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW08053R65FNEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW08053R65FNEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 3.65 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4956992 pcs Duomenų lapas CRCW08053R65FNEB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 3.65 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.65 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film