CRCW08052R40FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW08052R40FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08052R40FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 2.4 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08052R40FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW08052R40FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW08052R40FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 2.4 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9166231 pcs Duomenų lapas CRCW08052R40FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 541-2.40CCTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo kodas CRCW08052R40FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2.4 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 2.4 OHM 1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film