CRCW08052R00FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R00FKEAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08052R00FKEAC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08052R00FKEAC.pdf
  • Pranešimas
CRCW08052R00FKEAC specifikacijos
Dalies numeris CRCW08052R00FKEAC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3773964 pcs Duomenų lapas CRCW08052R00FKEAC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-4155-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW08052R00FKTA
CRCW08052R00FKTA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 2 OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 4467189 pcs
parsisiųsti: CRCW08052R00FKTA.pdf
RFQ
CRCW08052R00FKEA
CRCW08052R00FKEA
Gamintojai: Dale / Vishay