CRCW08051R74FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08051R74FNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08051R74FNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.74 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08051R74FNEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW08051R74FNEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW08051R74FNEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 1.74 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4574661 pcs Duomenų lapas CRCW08051R74FNEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Atsparumas 1.74 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 541-1.74CTR
D12/CRCW0805 200 1R74 1% ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.74 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film