CRCW040243K2FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040243K2FKED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040243K2FKED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 43.2K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040243K2FKED.pdf
  • Pranešimas
CRCW040243K2FKED specifikacijos
Dalies numeris CRCW040243K2FKED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 43.2K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6458488 pcs Duomenų lapas CRCW040243K2FKED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 43.2 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-43.2KLTR
D10/CRCW0402 100 43K2 1% ET7 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 43.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW040243K2FKTD
CRCW040243K2FKTD
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 43.2K OHM 1% 1/16W 0402
Sandelyje: 4729917 pcs
parsisiųsti: CRCW040243K2FKTD.pdf
RFQ
CRCW040243K0JNEDC
CRCW040243K0JNEDC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 43K OHM 5% 1/16W 0402
Sandelyje: 17168338 pcs
parsisiųsti: CRCW040243K0JNEDC.pdf
RFQ
CRCW040243K2FKEDHP
CRCW040243K2FKEDHP
apibūdinimas: RES SMD 43.2K OHM 1% 1/5W 0402