CRCW04023K60FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K60FKED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW04023K60FKED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 3.6K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW04023K60FKED.pdf
  • Pranešimas
CRCW04023K60FKED specifikacijos
Dalies numeris CRCW04023K60FKED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 3.6K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7044079 pcs Duomenų lapas CRCW04023K60FKED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 3.6 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-3.60KLTR
D10/CRCW0402 100 3K6 1% ET7 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.6 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW04023K57FKEDHP
CRCW04023K57FKEDHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 3.57K OHM 1% 1/5W 0402
Sandelyje: 4988125 pcs
parsisiųsti: CRCW04023K57FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW04023K60JNED
CRCW04023K60JNED
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 3.6K OHM 5% 1/16W 0402
Sandelyje: 9664436 pcs
parsisiųsti: CRCW04023K60JNED.pdf
RFQ
CRCW04023K60FKEDHP
CRCW04023K60FKEDHP
apibūdinimas: RES SMD 3.6K OHM 1% 1/5W 0402