CRCW04023K30JNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K30JNEDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW04023K30JNEDC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW04023K30JNEDC.pdf
  • Pranešimas
CRCW04023K30JNEDC specifikacijos
Dalies numeris CRCW04023K30JNEDC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.3K OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15281701 pcs Duomenų lapas CRCW04023K30JNEDC.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-4121-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film