CRCW040233R2FKEE
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040233R2FKEE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040233R2FKEE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 33.2 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040233R2FKEE.pdf
  • Pranešimas
CRCW040233R2FKEE specifikacijos
Dalies numeris CRCW040233R2FKEE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 33.2 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6857951 pcs Duomenų lapas CRCW040233R2FKEE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 33.2 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film