CRCW04022R61FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04022R61FNED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW04022R61FNED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 2.61 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW04022R61FNED.pdf
  • Pranešimas
CRCW04022R61FNED specifikacijos
Dalies numeris CRCW04022R61FNED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 2.61 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6266055 pcs Duomenų lapas CRCW04022R61FNED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 2.61 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-2.61LTR
D10/CRCW0402 200 2R61 1% ET7 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.61 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film