CRCW020182K5FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020182K5FKED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW020182K5FKED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 82.5K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: CRCW020182K5FKED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW020182K5FKED specifikacijos
Dalies numeris CRCW020182K5FKED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 82.5K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1706691 pcs Duomenų lapas CRCW020182K5FKED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 541-82.5KAABDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film