CRCW0201665KFNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0201665KFNED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0201665KFNED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 665K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: CRCW0201665KFNED.pdf
  • Pranešimas
CRCW0201665KFNED specifikacijos
Dalies numeris CRCW0201665KFNED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 665K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4530096 pcs Duomenų lapas CRCW0201665KFNED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Atsparumas 665 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai D10/CRCW0201 200 665K 1% ET7 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 665 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film