CRCW020147R0FNEE
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020147R0FNEE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW020147R0FNEE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas CRCW0201 200 47R 1% EF4 E3
Duomenų lapai: CRCW020147R0FNEE.pdf
  • Pranešimas
CRCW020147R0FNEE specifikacijos
Dalies numeris CRCW020147R0FNEE Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 3451541 pcs Duomenų lapas CRCW020147R0FNEE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film