CRCW02013R65FXED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02013R65FXED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW02013R65FXED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 3.65 OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: CRCW02013R65FXED.pdf
  • Pranešimas
CRCW02013R65FXED specifikacijos
Dalies numeris CRCW02013R65FXED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 3.65 OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2626946 pcs Duomenų lapas CRCW02013R65FXED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -200/ +400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Atsparumas 3.65 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.65 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film