CRCW020114K7FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020114K7FNED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW020114K7FNED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 14.7K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: CRCW020114K7FNED.pdf
  • Pranešimas
CRCW020114K7FNED specifikacijos
Dalies numeris CRCW020114K7FNED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 14.7K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3578975 pcs Duomenų lapas CRCW020114K7FNED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Atsparumas 14.7 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai D10/CRCW0201 200 14K7 1% ET7 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 14.7 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film