CRCW010010R0JREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010010R0JREL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW010010R0JREL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005
Duomenų lapai: CRCW010010R0JREL.pdf
  • Pranešimas
CRCW010010R0JREL specifikacijos
Dalies numeris CRCW010010R0JREL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3203700 pcs Duomenų lapas CRCW010010R0JREL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 01005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija CRCW Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film