CPWN1515R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN1515R00JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN1515R00JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 15 OHM 15W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN1515R00JB14.pdf
  • Pranešimas
CPWN1515R00JB14 specifikacijos
Dalies numeris CPWN1515R00JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 15 OHM 15W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1508 pcs Duomenų lapas CPWN1515R00JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Serija CPWN Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound